Hant Development

O nás

Spoločnosť HANT Development, a. s., vznikla prirodzene spojením developerských aktivít stavebnej firmy.

Vývoj trhu s realitami a fakt, že spoločnosť HANT BA, a.s., si prirodzene vybudovala silnú pozíciu na stavebnom trhu, umožnil vznik novej spoločnosti s jasným zámerom.

Bohaté skúsenosti a profesionálne know-how nadobudnuté dlhoročným pôsobením na stavebnom trhu sme sa rozhodli pretaviť aj do našich investičných zámerov. Developerská činnosť skupiny ľudí okolo HANT BA, a.s., sa začala už v roku 2009, kde sme začali s realizáciou veľkého bytového komplexu s 234 bytmi a 9 komerčnými prevádzkami v mestskej časti Bratislavy Karlová Ves. V dnešnej dobe sa už môže naša spoločnosť pochváliť niekoľkými významnými referenciami v rôznych developerských oblastiach. Od výrobných závodov na kľúč, cez obchodné priestory rôznych typov až po výstavbu bytových domov po celom Slovensku, čo dnes predstavuje 75 mil. eur priamych investícií.

Cieľom HANT Development, a. s., je prinášať klientom typy nehnuteľností a realít, ktoré sú moderné, cenovo a energeticky efektívne, no hlavne v ich prípade vieme zaručiť vysokú kvalitu prevedenia stavebných prác.

Sídlo spoločnosti

Hliny 1412, 017 07 Považská Bystrica


Tel.: 00421 42 432 51 76

Fax: 00421 42 426 02 33

Pobočka Bratislava

Stará Ivanská cesta 1, 821 04 Bratislava


hant-ba@hant-ba.sk